MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 5042349
nr 504 2349
Vägghylla
längd: 99, djup: 23, höjd: 89 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 januari 2008
kl 16:07:29
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr